Історія закладу

/Files/images/kvten_2014/dolotna_gv/P4165770.JPG

У мальовничому куточку Святошинського району міста Києва, на тихій вулиці Жолудєва 6 Г, знаходиться Середня загальноосвітня школа № 223.
Дата народження її –листопад 1980 року.
Школа - це величезний світ, осередок, в якому працюють, навчаються, спілкуються сотні людей, дітей. Школа № 223 – це рідна домівка, що має свої традиції, звичаї, яка має на меті інтелектуальний, творчий, культурний розвиток дітей.

1983 – створення ансамблю “Калинонька” – переможця та лауреата фестивалю-конкурсу працівників освіти “Таланти твої, Україно!”

1989 – відкриття музею бойової слави 166-го Київського червонопрапорного ордена Суворова окремого інженерно-танкового полку. Центру військово-патріотичного виховання учнів школи, основною метою якого є пропаганда історичного минулого щодо захисту Батьківщини та боротьби за її незалежність, вивчення та вдосконалення знань молодим поколінням щодо безсмертного великого подвигу українського народу.

1999 – створення музею-світлиці “Берегиня”, як осередку традицій, звичаїв, побуту пращурів, який формує зацікавленість до глибокого вивчення коріння української культури, сприяє засвоєнню спадщини свого народу та виховує на цій основі почуття національної гідності.

2003 – розробка експериментальної виховної системи «Школа сприяння здоров’ю»

2004 – створення театральної студії “Проміння”

2007 – запровадження експерименту “Комп'ютерна азбука”

2008 - відкриття освітньо-меморіальної виставки “Україна пам'ятає! Голодомор 1932-33 р.р. – геноцид проти українського народу ”

2008 – апробація експериментального курсу “Школа проти СНІДу”

2010 – педагогічний колектив школи став співавтором розробки та впровадження державної Комплексної програми профілактики алкогольних та наркотичних проблем для учнів, їх батьків та вчителів.

2010 – рецензування та апробація підручників “Сімейна розмова”

• 2013 - введення експериментального проекту «Захисти себе від ВІЛ»

• 2013 -колектив школи розпочав дослідно-експериментальну роботу по реалізації інноваційного проекту «Впровадження моделі громадсько-активної школи»
2017 – участь в позашкільній програмі AfterSchoo lз поглибленим вивченням англійської мови

/Files/images/shklna_simvolka/герб школи.jpgЗа роки існування та розквіту школа створила свій герб, що символізує зображення розкритої книги, яку тримають руки, що означають єдність дитячих та учнівських сердець; листя каштанів символізує місто Київ, де ми живемо, а сонце, що горить над книгою, - яскравість дитячих душ;

/Files/images/shklna_simvolka/1.jpgпрапор, на якому зображені повноводні блакитні джерела, що символізують надію на радісне шкільне життя; зелені широкополі лани – шкільна нива, в яку кожен день засівають насіння – знання;

гімн, в якому учні, вчителі, батьки оспівують школу, як храм науки і добра.
Навчаються тут ті, хто бажає вчитися, для кого в наш важкий час добра освіта, як і раніше, входить до складу життєвих пріоритетів. Педагогічний колектив складається з 50 педагогічних працівників.

Щороку в школі проходять різноманітні свята : День Знань, День Вчителя, Конкурс “Свято осені – свято врожаю”; Міжнародний день толерантності; День боротьби зі СНІДом; День українського козацтва; День прав людини; Новорічні Різдвяні свята; День Святого Валентина; День захисника Вітчизни; Міжнародний жіночий день; Шевченківський тиждень; День сміху; День Чорнобильської трагедії; День матері; День Києва; День Незалежності.
Традиційним святом є “Таланти твої школо!”, яке готується протягом всього навчального року, оскільки учасниками цього свята можуть бути учні, які приймали участь у районних, міських олімпіадах з різних предметів та отримали призові місця; які приймали участь в різноманітних шкільних, районних конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. На це свято запрошуються і батьки учнів, яких школа нагороджує, дякує за бездоганне виховання підростаючого покоління.
В школі існує редакція газети “Шкільний калейдоскоп”, яка входить до складу центру учнівської організації самоврядування “Джерело”, “Епіцентр”. В газеті розкриваються всі таємниці життя учнівського колективу: труднощі та успіхи; перемоги та досягнення нашої молоді.

Кiлькiсть переглядiв: 1783

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 20 Березня 2024

Фотогалерея