Інформація оновлюється!!!

Батькам першокласників
2024-2025 навчального року!

Запис на прийом до 1-го класу - розпочинається з 25.03 - 31.05
Записатися на зустріч з директором школи ви можете за тел.: 402-34-05.

/Files/images/IMG_5812.jpeg

Зарахування дітей до 1-х класів відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (ЗАТВЕРДЖЕННОГО Наказом Міністерства освіти і науки України 16 квітня 2018 року № 367)

Правила зарахування до 1-го класу

Прийом документів до 1-х класів:

Заява+ документи для дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування;
Тільки заява на вільні місця для всіх бажаючих.

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон)

Дізнайтеся, за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи, РУО чи скористайтеся Освітньою картою ( osvita-map.monitoring.in.ua)

Гарантоване право На вільні місця
Школа, закріплена за місцем проживання Якщо бажаєте відвідувати школу, що закріплена не за вашою ардесою

Прийом заяв

Перелік документів дитини, яка вступає до першого класу:

1. Копія свідоцтва про народження (подається разом з оригіналом батьками або особами, їх замінюють).
2. Заява (пишеться власноруч батьками або особами, які їх замінюють, при подачі документів).
3. Медичка довідка встановленого зразка ( форма 086-1/0).
4. Карта профілактичних щеплень встановленогозразка ( форма 063/0).
5. Документи, що підтверджують право на першочергове зарахування.
6. Батькам або особам, які їх замінюють, мати

У школі 31 клас, в яких навчається 897 учнів. Педагогічний колектив складається з 57 педагогічних працівників. 3 вчителя мають звання «Вчитель-методист» 11 мають звання «Старший вчитель» 26 вчителів – спеціалісти вищої категорії 5 вчителів – спеціалісти І категорії 4 вчителя – спеціалісти ІІ категорії 13 вчителів – спеціалісти

Вчителі школи створюють умови для гармонійного розвитку і самореалізації кожної особистості громадянина України, який усвідомлює свою належність до сучасної європейської цивілізації.

Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Протягом року у школі проходять різноманітні заходи за розробленими виховними та здоров’язберігаючими проєктами. Тематичні вікторини, конкурси, інтесиви та змагання.

Одним з найбільших традиційних свят є «Таланти твої, школи», яке готується протягом всього навчального року і вшановує учнівські академічні, спортивні і творчі досягнення.

Тривалість уроків в 1-му класі – 35 хвилин

Школа функціонує в одну зміну за 5-ти денним робочим тижнем

Мова навчання і виховання – українська

У позаурочний час працюють:

- групи продовженого дня (12:00 - 19:00);
- спортивні секції;
- гурток бісероплетіння;
- танцювальна студія;
- майстерня художнього слова та театрального дійства "Проміння";
- гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"
- гуртки та факультативи за інтересами;