Інтерактивний урок в рамках проекту «Go Camp After School»

Робота в рамках проекту з учнями 5-х класів продовжилася. Холлі і вчителі підготували різноманітні ігри, мета яких інсценувати незвичайні для учнів ситуації. Учні із захватом приймали участь у них. Взаємне спілкування волонтера з учнями в межах теми «Seasons and Clothes» виявило спільне і відмінне у двох європейських країнах. Підібрані Холлі слайди дали можливість учням ознайомитися з одягом у багатокультурному середовищі, а подальша дискусія спонукала дітей критично мислити та бути толерантними до інших. Учні, також, вчилися працювати в ситуативних командах і створювати тематичні проекти. Проведений урок став експериментальним майданчиком для випробування новітніх технологій та методик навчання.

Галерея "Інтерактивний урок в рамках проекту «Go Camp After School» "