/Files/images/2018-2019/c8b548da64028679b7ff69b0e6add27f.jpg Літній мовний табір – 2019
ЗЗСО № 223

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи – це створення літніх таборів з іноземних мов.
По закінченню 2018-2019 навчального року учні мікрорайону мають можливість вдосконалювати свої мовні навички у пришкільному мовному таборі "Веселка" ЗЗСО № 223. В програмі роботи літнього мовного табору враховано широкий спектр лексико - граматичного матеріалу, мовного матеріалу за тематикою, що відповідає чинній програмі іноземних мов та потребам часу.У результаті ми отримаємо учня, який вирішує задачі, взаємодіє з іншими та задіяний в творчому процесі.У рамках інших напрямів учні створюватимуть програми, завдяки яким отримають знання та вміння критично осмислювати політичні та соціальні питання та зважувати докази, навчаться обирати майбутню професію усвідомлено, а також поглиблять свої знання про те, що таке здоров’я й сприятимуть здоровому способу життя.
Наш мовний табір дає учням можливість не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість застосувати свої знання на практиці.
За розкладом пришкільного табору з учнями три години проводяться заняття англійської мови, основною метою яких є формування комунікативної компетенції. Вчителі приділяють особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння. Перегляди фільмів, мультфільмів, проектні роботи, конкурси, читання та обговорення (stories, jokes) займають особливе місце. Учні набувають досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й жести, міміку, рухи.

Галерея "Літній мовний табір "Rainbow""

Наказ РУОМС "Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів у навчальних закладах Святошинського району"