Географія. 6 клас. Опрацювати & 57.

Тема: Природні комплекси, як наслідок взаємодії природних компонентів. Відповісти на запитання: 1. Назвіть суттєві ознаки природного комплексу, географічної оболонки Землі, природної зони. 2. Наведіть приклади природних комплексів Київської області.

Відповіді надіслати до 24. 04. на електронну адресу: kovalevavalentina58@gmail.com

Географія. 7 клас.

Опрацювати & 56. Тема: Населення. Держави. Закінчити практичну роботу 10, написати висновок. Надати відповіді на тестові завдання ст.218.

Відповіді надіслати до 24.04. на електронну адресу kovalevavalentina58@gmail.com

Географія. 8 клас. Опрацювати & 54.

Тема: Сільські населені пункти в Україні та країнах світу. Сільське населення. Відповісти на питання: 1. В чому полягає суть соціальних проблем в українських селах. 2. Що на вашу думку, слід змінити в житті селян для відродження українського села.

Відповіді надіслати до 24.04 на електронну адресу kovalevavalentina58@gmail.com

Географія. 9 клас.

Опрацювати & 41. Тема: Наукова діяльність. Освіта. Охорона здоров'я. Відповісти на питання:. 1. Чому наукова й освітня діяльність належить до третинного сектору економіки. 2. Що собою являє технополіс? Які перспективи їх розвитку в Україні?

Відповіді надіслати до 24.04. на електронну адресу: kovalevavalentina58@gmail.com

Географія. 10 клас.

Опрацювати & 40. Тема: Населення Африки та його розміщення. Проаналізувати малюнок 172 " Щільність населення Африки" ( відповісти на запитання до цього малюка).

Географія. 11клас.

Опрацювати & 30. Тема: Україна на окремих світових товарних ринках. Сучасний стан енергетики. Складіть схему " Чинники, що зумовлюють наявність у країни конкурентних переваг на світовому ринку".

Схему надіслати до 24.04. на електронну адресу: kovalevavalentina58@gmail.com