20. 03. П'ятниця.

Завдання з української мови для 5-х класів.

Виконати контрольну роботу з теми "Словосполучення. Речення. Головні й другорядні члени речення."

Увага! Тест складено у гугл формі. Отже, це контрольна робота, то буде обмеження у часі. Контрольна робота буде активною до 14.00 п'ятниці. Оцінку діти дізнаються тільки після перевірки вчителя. Відповідь з результатом прийде на електронну адресу, яку вкаже ваша дитина в обов'язковому полі. Велике прохання виконати роботу учням 5а (1 група), 5б (2 група) - вчитель Половинчак І.О.

Словосполучення. Види простих речень. Головні й другорядні члени речення. Контрольна робота. Варіант 1

Словосполучення. Види простих речень. Головні й другорядні члени речення. Контрольна робота. Варіант 2.

20,03. П'ятниця.

Завдання з української мови для учнів 6-х класів.

Виконати контрольну роботу з теми "Творення і правопис прикметників".

Творення і правопис прикметників. Контрольна робота. Варіант 1.

Творення і правопис прикметників. Контрольна робота. Варіант 2