Звіт про дистанційну роботу вчителя географії , Ковальової В. М.

Інструментарії які використовувались під час дистанційного навчання : освітня платформа ZOOM, YouTube, Viber, naurok, ВШО, atoms. Для формування у учнів компетентностей під час дистанційного навчання були запроваджені такі методи як онлайн -дискусії, відеоконференції, спілкування у чатах, спілкування через електронну пошту, індивідуальні та групові консультації, бесіди, тестування, практичні роботи, завдання на розвиток логічного мислення. Зворотній зв'язок з учнями здійснювався через електронну пошту, вайбер, де надавався короткий аналіз помилок, та під час відеоконференцій, оцінки виставлялись в електронний журнал. Інструментарії дистанційного навчання : в кожному домашньому завданні по класам, я надавала відеоролики ( відеоуроки) , які розкривали тему за програмою, зокрема канал на YouTube у межах проекту МОН " Всеукраїнська школа онлайн ". Для перевірки знань учнів було застосовано тести з автоматичною перевіркою(використовувався сайт "naurok.com.ua). Під час проведення на освітній платформі ZOOM відеоконференцій, консультацій було задіяно демонстрацію екрану : презентації, демонстрація і робота з географічними картами, демонстрація рослинного і тваринного світу регіонів що вивчалися за темою і т.д. Індивідуальні консультації для учнів та батьків проводилися завдяки таким інструментаріям як вайбер та електронна пошта. За період дистанційного навчання я опанувла освітні платформи ZOOM, naurok, ВШО. Опанувала методичні рекомендації Міністерства освіти України " Організація дистанційного навчання в школі ", вивчила досвід роботи освітян міста Києва " Дистанційне навчання : виклики, результати та перспективи", прослухала вебінар на тему: форми та методи подання матеріалу в умовах дистанційного навчання (з досвіду роботи вчителя хімії київської школи, Шпильової В. В.). Учні під час дистанційного навчання, але не всі, навчилися самостійно вивчати новий матеріал, працювати з географічними картами, спілкуватися в онлайн- режимі.